חדשות תוכן ועדכונים 24 שעות - Ynet דרושים
דרושים | הצעות עבודה | YNET דרושים
עכשיו בישראל
25773
משרות דרושים
3421
בלעדיות
0
מהיום
4642
משרות דרושים הייטק
שירות לקוחות של Ynet דרושים
עדכוני משרות ישירות למייל הפרטי שלך
 
מדור קורות חיים
 
לוח דרושים > מדורים בנושא דרושים - מדור קורות חיים
 
לוח YNET דרושים בשיתוף AllJobs מציג בפניכם שירות ייחודי לכתיבת קורות חיים באנגלית הניתן על ידי יועצי תעסוקה מקצועיים דוברי אנגלית כשפת אם

כתיבת קורות חיים מקצועיים בעברית היא משימה שאינה פשוטה כשלעצמה, הדורשת ניסוח מותאם באופן אישי למשרה, עיצוב מקצועי ושימוש בשפה בעלת אופי שיווקי המסוגלת להעביר את המסר שאתם המועמדים הראויים ביותר למשרה. משימה זו מאתגרת ומורכבת אף יותר כאשר עליכם לשלוח קורות חיים באנגלית, שפה שאינה שפת האם שלכם.

גם כאלה בעלי שליטה באנגלית עשויים להיתקל בקושי בכתיבת קורות חיים באנגלית שיהיו מקצועיים או תרגום קורות חיים שלהם לאנגלית. כמו כן, כדאי לזכור שלא מספיק לתרגם באופן חופשי את המילים מהמילון, שכן האופן בו יוצג המידע במסמך קורות חיים הוא הקובע באיזה אופן יתפוס אתכם המעסיק הפוטנציאלי. בנוסף, בעת תרגום חופשי מעברית לאנגלית יתכנו טעויות תחביריות או מילים שתורגמו ויצאו מהקשרן, שגיאות מינוריות העלולות ליצור רושם מוטעה בעיני המעסיקים.
אתר דרושים AllJobs מציע שירות ייחודי לכתיבת קורות חיים באנגלית הניתן על ידי יועצי תעסוקה מקצועיים דוברי אנגלית כשפת אם. רק יועצי תעסוקה שדוברים אנגלית שפת אם וקיבלו הכשרה בתהליך כתיבת קורות חיים באנגלית יוכלו לבצע כתיבת קורות חיים באנגלית שיפגינו מקצועיות! 

מתי נדרשים קורות חיים באנגלית?

קורות חיים באנגלית נדרשים בכמה מקרים:

• הגשת מועמדות למשרות בחברות גלובליות. חברות בינלאומיות רבות בעלות סניפים בישראל שומרות על כללים אחידים בהליך הגיוס ודורשות גם ממועמדים המעוניינים להתקבל למשרה בסניף המקומי לשלוח קורות חיים באנגלית.
• הגשת מועמדות לעבודה בחו"ל
• הגשת מועמדות לסניף של חברה הממוקם מחוץ לישראל, בארץ אחרת. יתכן שגם במסגרת תהליך מיון פנימי של חברות גלובליות, כשאתם כבר נחשבים עובדי החברה, תתבקשו להעביר קורות חיים באנגלית למחלקת משאבי האנוש בסניף המקומי או בסניף אליו אתם מעוניינים לעבור.
• הגשת מועמדות ללימודים במוסדות לימוד אקדמיים בחו"ל. מוסדות לימוד רבים בחו"ל דורשים ממועמדים להגיש קורות חיים באנגלית כחלק מתנאי הקבלה ללימודים.

קורות חיים באנגלית – איך כדאי להכין קורות חיים מוצלחים?

שירות כתיבת קורות חיים באנגלית מציע לכם שלוש אפשרויות:

• ניתן לבחור בכתיבת קורות חיים בעברית ובהפיכת הקורות חיים מעברית לאנגלית, כך שיהיו לכם בעצם שני העתקים מקצועיים של קורות חיים – אחד בעברית והשני באנגלית.
• בחירה בשירות כתיבת קורות חיים באנגלית כך שיהיה לכם העתק של קורות חיים באנגלית.
• תרגום קובץ הקורות חיים הנוכחי.

האפשרות הטובה ביותר שביכולתה להגביר את הסיכויים להתקבל למקום עבודה היא כתיבת קורות חיים מקצועיים בעברית והעתק נוסף של קורות חיים באנגלית. כך ניתן לדעת שבידיכם שני פורמטים של  קורות חיים מקצועיים המתאימים הן לעבודה בארץ והן לעבודה בחו"ל. 

מהו תהליך מקצועי של כתיבת קורות חיים באנגלית?

תהליך כתיבת קורות חיים באנגלית מתנהל באופן דומה לתהליך כתיבת קורות חיים בעברית. יועצת תעסוקה מקצועית, המנוסה בכתיבת קורות חיים מקצועיים תערוך אתכם שיחה טלפונית הכוללת הכרות לצורך יצירת הנוסח שיבליט אתכם בצורה הטובה ביותר על פני מועמדים אחרים למשרה ובסוף התהליך תקבלו העתק מקצועי של קורות החיים מעברית לאנגלית או שני העתקים – בעברית ובאנגלית, תלוי בפורמאט שנבחר על ידיכם.
חשיבות כתיבת קורות חיים מקצועיים על ידי יועצת תעסוקתית בעלת אנגלית שפת אם הינה חיונית.
יועצת תעסוקתית בעלת שפת אם באנגלית מכירה את הניסוח המקובל ומשתמשת במונחים מקצועיים ובהעברת המסר הרצוי בשפה האנגלית. יחד עם זאת, פעמים רבות קיימת דרישה  להתאים את הקורות חיים באנגלית לארץ בה תרצו לעבוד או ללמוד, שכן הניסוח והפרמטרים משתנים מארץ לארץ ויועצת בעלת שפת אם אנגלית מודעת לדקויות ולחשיבות שמעניקים בארצות השונות לניסוחים מקובלים של קורות חיים באנגלית.

כתיבת קורות חיים באנגלית – למה כדאי לשים לב?

• התייחסות בקורות חיים למשרה/אופי התפקיד ויצירת נוסח המתאים למשרה עליה אתם מתמודדים. כדאי להתייחס לתכונות הנדרשות מכם שעלו במודעת דרושים. תשומת לב לחלוקה בין הפסקאות, הבלטת והדגשת כותרות כמו ניסיון תעסוקתי, השכלה, שירות צבאי, כישורים ועוד. לזכור לציין מסגרות תעסוקה בהם עבדתם – Industries וגם לקחת בחשבון שרוב מוסדות החינוך בארץ אינם מוכרים למעסיקים בחו"ל ולכן, חשוב לציין באיזה עיר ממוקם המוסד או האם מדובר בשלוחה של מוסד ידוע. לעיתים רצוי לבדוק לאילו תארים בחו"ל מקבילים התארים או התעודות שבידכם.
• שימוש בתכונות המאפיינות אתכם כעובדים. לדוגמא: אוריינטציה שיווקית, יכולת עבודה בלחץ, מתן מענה בזמן אמת וכדומה.  כל אלה מוסיפות לרושם הראשוני.
• שימוש במונחים מקצועיים אוניברסאליים כמו שליטה בתוכנות מחשב מסוימות, ציון שם התוכנה.
• פירוק לגורמים מרכיבים בתפקידים שעשיתם, במטרה שהמעסיק יבין בדיוק מה עשיתם במסגרת התפקיד. תכונות כגון הובלת תהליכים ופרויקטים, ניהול לוחות זמנים- כל אלה מספרים יותר מאשר "ראש צוות". לציין Responsibilities/ Accountabilities של כל תפקיד שביצעתם.
• נהוג להתייחס בקורות חיים באנגלית  בנוסף לניסיון תעסוקתי גם ל-lifeExperience, ניסיון חיים הכולל למשל, תרומה לקהילה, התנדבות בארגונים, פרויקטים מיוחדים ועוד.

 

לכתבה "עכשיו זה הזמן לשדרוג קורות חיים"

לכתבה "מכתב מקדים מנצח לקורות חיים"

למדור קורות חיים Ynet דרושים